Inter Area Team Champs.  Peel Park Bradford  15/01/06
Position Number Christian Name Surname Team Subteam Category Mins Secs
1 9 Alex Paton London A Youth 31 15
2 47 Scott Thwaites Yorkshire A Youth    
3 17 Jordan Hook East Midlands A Youth    
4 11 Erick Rowsell London A Youth    
5 10 Michael Butler London A Youth    
6 2 Rob O'Loughlin Eastern A Youth    
7 37 Guy Wilkins South West A Youth    
8 19 William Verney East Midlands A Youth    
9 24 Ben Roach West Midlands A Youth    
10 21 Thomas Payton West Midlands A Youth    
11 20 Daniel McLay East Midlands A Youth    
12 18 Lawrence Frost East Midlands A Youth    
13 30 Oliver Suart North West A Youth    
14 4 Elliot Brooker Eastern A Youth    
15 49 Nathan Edmundson Yorkshire B Youth    
16 48 Tom Skubala Yorkshire A Youth    
17 12 James Hughes London A Youth    
18 28 Douglas Roberts North East A Youth    
19 42 Rhys Powell Wales A Youth    
20 13 Craig Wilton London B Youth    
21 50 Tim Rowson Yorkshire B Youth    
22 14 Samuel Fry London B Youth    
23 1 Carl Harris Eastern A Youth    
24 3 Matthew Cook Eastern A Youth    
25 45 Annie Simpson Yorkshire A Youth    
26 43 Sam Harrison Wales A Youth    
27 54 Tom Moses Yorkshire C Youth    
28 51 Rob Watson Yorkshire B Youth    
29 41 Jake Coles Wales A Youth    
30 15 Max Sykes London B Youth    
31 53 Paul Young Yorkshire C Youth    
32 55 Oliver Webster Yorkshire C Youth    
33 46 Tom Buck Yorkshire A Youth    
34 22 Alex Jones West Midlands A Youth    
35 25 Ryan Grant North East A Youth    
36 56 Joshua Edmundson Yorkshire C Youth    
37 31 Adam Bibby North West A Youth    
38 34 Martin Wooffindin North West B Youth    
39 29 Richard Pye North West A Youth at 1 lap
40 35 Joe Mullins North West B Youth at 1 lap
41 38 Matt Tubbs South West A Youth at 1 lap
42 8 David Nichols Eastern B Youth at 1 lap
43 7 Tom Gallacher Eastern B Youth at 1 lap
44 26 Joseph Curran North East A Youth at 1 lap
45 32 Wayne Pascoe North West A Youth at 1 lap
46 5 Hannah Robinson Eastern B Youth at 1 lap
47 39 Jake Francis South West A Youth at 1 lap
48 6 Amy Gallacher Eastern B Youth at 1 lap
49 27 William Brown North East A Youth at 1 lap
50 36 Andrew Davies North West B Youth at 1 lap
51 33 Sophie Gore North West B Youth at 1 lap
52 23 Oliver Claydon West Midlands A Youth at 1 lap